Něco málo o mně

Fotografuji pro radost i přilepšenou, rád si o fotografii povídám, rád získávám nové poznatky. Mimoděk se tak učím celý život.

Dědek je má přezdívka od střední školy. Po letech ji vnoučata přetvořili na dědu a dědečka.

 

Mám rád vlastní rodinu a ostatní hodné lidi, přírodu (zvlášť české hory a podhůří), jazz, blues i ostatní dobrou muziku, dobré a horké espresso, opravdu suché víno všech barev, Laphroaig a další z Islay a okolí. Na fotografování se také občas dostane.

 

Nemám rád naši politickou scénu, blbce a syčáky, nafoukance a snoby, cukerínové úsměvy a řečičky, vychladlý a kyselý kafe.

 

O fotkách

Zde uvedené fotky mají za úkol návštěvníkům doplnit si představu o mě. Jsou jen o mých dojmech a pocitech na místech nebo s lidmi, které mám nebo jsem měl rád.

Fotky naopak nejsou o technických parametrech a nemají zavdávat důvod k nesmyslným debatám o nich.

Každá fotka projde počítačem, nepustím ji do světa bez kontroly jejího „rodného listu a rodokmenu“. Zpravidla následuje větší či menší úprava její "DNA".


 

Návštěvníky stránek ...

... by mohli a měli být přátelé a kamarádi, lidé známí i neznámí, kladní a tolerantní, naladění na podobnou vlnu.

Pak ti, kterým by se na jejich menší akci hodil nenápadný a klidný reportážní fotograf.

(Pouze fakturuji, účtenky nevedu a svatby nedělám.) 

https://www.facebook.com/jaromir.novotny.56

Těším se na Vaše návštěvy , dejte o sobě aspoň nějak vědět, mám Knihu návštěv. Najdete ji na Mapě stránek vpravo nahoře.

NESVIST (nenávist a závist) a POLITIKA se zde neprovozují!

Historie projektu

Webovým stránkám jsem se dlouho bránil. Ani nebyl čas. Má živnost Foto-Prodej-Servis, kde servis byl základem, běžela od podzimu roku 1990. 

Razantní nástup digitalizace a z toho vyplývající ztráta zákazníků živnost uzavřely v roce 2007. Byly to zajímavé roky, ale v dnešní době bych se k živnosti vracet už nechtěl.

Změny, nastalé během několika dalších let, mi při příležitosti osobního výročí usnadnily rozhodnutí založit si osobní stránky a občas se postarat o aktualizaci. Stalo se dne 3.2.2012.