Něco málo o mně

Fotografuji pro radost i přilepšenou, rád si o fotografii povídám, rád získávám nové poznatky. Mimoděk se tak učím celý život (i když jsem školu neměl rád). 

 

Dědek je má přezdívka od střední školy. Po letech ji vnoučata přetvořili na dědu a dědečka.

 

 

Mám rád vlastní rodinu a ostatní hodné lidi, přírodu (zvlášť české hory a podhůří), jazz, blues i ostatní dobrou muziku, dobré a horké espresso, opravdu suché víno všech barev, Laphroaig a další z Islay a okolí. Na fotografování se také občas dostane.

 

Nemám rád naši politickou scénu, blbce a syčáky, nafoukance a snoby, cukerínové úsměvy a řečičky, nenávist a vychladlý kyselý kafe. 

 

O fotkách

Zde uvedené fotky mají za úkol návštěvníkům doplnit si představu o mně. Jsou jen o mých dojmech a pocitech na místech nebo s lidmi, které mám nebo jsem měl rád.

Fotky naopak nejsou o technických parametrech a nemají zavdávat důvod k nesmyslným debatám o nich.

Každá fotka projde počítačem, nepustím ji do světa bez kontroly jejího „rodného listu a rodokmenu“. Zpravidla následuje větší či menší úprava její "DNA".


 

Návštěvníky stránek ...

... by mohli a měli být přátelé a kamarádi, lidé známí i neznámí, kladní a tolerantní, naladění na podobnou vlnu.

Pak ti, kterým by se na jejich menší akci hodil nenápadný a klidný reportážní fotograf.

(Pouze fakturuji, účtenky nevedu a svatby nedělám.) 

https://www.facebook.com/jaromir.novotny.56

Těším se na Vaše návštěvy , dejte o sobě aspoň nějak vědět, mám Knihu návštěv. Najdete ji na Mapě stránek vpravo nahoře.

NESVIST (nenávist a závist) a POLITIKA se zde neprovozují!

Historie projektu

Webovým stránkám jsem se dlouho bránil. Ani nebyl čas. Má živnost Foto-Prodej-Servis, kde servis byl základem, běžela od podzimu roku 1990. 

Razantní nástup digitalizace a z toho vyplývající ztráta zákazníků živnost uzavřely v roce 2007. Byly to zajímavé roky, ale v dnešní době bych se k živnosti už nevrátil.

Změny, nastalé během několika dalších let, mi při příležitosti osobního výročí usnadnily rozhodnutí založit si osobní stránky a občas se postarat o aktualizaci. Stalo se dne 3.2.2012.