Něco málo o mně

Fotografuji pro radost i přilepšenou, rád si o fotografii povídám, rád získávám nové poznatky, rád se o ně dělím. Mimoděk se tak učím celý život (i když jsem školy neměl rád). 

 

Dědek je má přezdívka od střední školy. Po letech ji vnoučata přetvořili na dědu a dědečka.

 

 

Mám rád vlastní rodinu a ostatní hodné lidi, přírodu (zvlášť české hory a podhůří), jazz, blues i ostatní dobrou muziku, dobré a horké espresso, opravdu suché víno všech barev, Laphroaig a další z Islay a okolí. Na fotografování se také občas dostane.

 

Nemám rád naši politickou scénu, blbce a syčáky, nafoukance a snoby, cukerínové úsměvy a řečičky, nenávist a vychladlý kyselý kafe. 

 

O fotkách

Fotky, zde uvedené, jsou jen o mých dojmech a pocitech na místech nebo s lidmi, které mám nebo jsem měl rád.

Naopak nejsou o technických parametrech a nemají zavdávat důvod k nesmyslným debatám o nich.

Každá z fotek projde počítačem, nepustím ji do světa bez kontroly jejího „rodného listu a rodokmenu“. Následují jejich menší či větší úpravy, někdy i oprava celé její "DNA" zakončená zpravidla jejím vyhozením. Nic se nemá přehánět.  :)


 

Návštěvníky stránek ...

... vítám, mohli by jimi být přátelé a kamarádi, lidé známí i neznámí, kladní a tolerantní, naladění na podobnou vlnu.

Pak též ti, kterým by se na jejich menší akci hodil nenápadný a klidný reportážní fotograf. Svatby, rozvody a pohřby nefotím.

https://www.facebook.com/jaromir.novotny.56

 

 

Těším se na Vaše návštěvy , dejte o sobě aspoň nějak vědět, mám i Knihu návštěv. Snad funguje. Najdete ji na Mapě stránek vpravo nahoře.

 

NESVIST (nenávist a závist), pomluvy a politika se zde neprovozují!

Historie projektu

Webovým stránkám jsem se dlouho bránil. Ani nebyl čas. Má živnost Foto-Prodej-Servis, kde servis byl základem, běžela od podzimu roku 1990. 

Razantní nástup digitalizace a z toho vyplývající ztráta zákazníků živnost uzavřely v roce 2007. Byly to zajímavé roky, ale v dnešní době bych se k živnosti už nevrátil.

Změny, nastalé během několika dalších let, mi při příležitosti osobního výročí usnadnily rozhodnutí založit si osobní stránky a občas se postarat o aktualizaci. Stalo se dne 3.2.2012.